Квадроцикли та велосипеди

В основі відпочинку «Шале Десна» можна орендувати (не дорогі) спортивні велосипеди і двомісні квадроцикли (об’єм 200 см.куб) для незабутньої їзди в лісі або вздовж берегів Десни.

Вартість оренди квадроцикла — 595 грн/год.

Вартість оренди велосипеда — безкоштовно.

Давно відомо, що їзда на велосипеді — це не тільки дуже приємне заняття, але і дуже корисне. Незалежно від швидкості їзди на велосипеді дає відмінні фізичні навантаження. Під час катання легені не тільки починають працювати на 100 відсотків, але і повністю отримують необхідну кількість кисню, що дуже приємно, адже без кисню, як і без їжі, ми не можемо жити.

(У 2008 році 10000000000000000

Важко переоцінити користь, яка може дати нам велосипед як психологічно, так і фізично. Є приказка — «в здоровому тілі здоровий дух», підтвердженням цього є велика кількість велосипедистів, які дуже задоволені своїм хобі. А якщо у вас ще є друзі, які також цікавляться цим хобі, то у вас є можливість влаштувати веселі прогулянки з міста і велопрогулянки, а може і справжні велотури в найближчі міста. Можливо, після прочитання цієї статті це також ваш час, щоб приєднатися до любителів велосипедів!