Купання в карпатському чані

Купання в карпатському чані або лазні в чані — це старовинна, здорова і екзотична СПА-процедура.

База відпочинку Шале Десна запрошує своїх гостей спробувати спа-процедури:

  • купання в оздоровчому карпатському чані на дровах зі куп шрифтом, який ми спеціально привезли з Карпат,
  • ароматний шрифт при свічках з маслами і пелюстки троянд,

Уявіть собі ліс навколо, і ви сидите в гідромасажній ванні, пахнуть травами і голками, і дихаєте свіжим лісовим повітрям. У вас хороша фантазія? Ви не можете собі це уявити, поки ми не викупимо вас в нашому чані!

Оздоровчий чан — це велика місткість, здатна перевозити 8 осіб. Чан наповнений відваром лікарських трав, свіжих голок і поступово нагрівається на дровах до температури 38-42 градуси. Купання в чані тривалість від 5 до 15 хвилин чергується з процедурами охолодження в CUPLEY від 5 до 30 секунд. Під час і після процедур бажано приймати чай, настояний на травах. Після процедур з’їдаються відчуття легкості і блаженства і повного розслаблення.

Свіжі голки, зелень і морська сіль заварюють в чані.

Ділянка з чаном розташована на відкритому повітрі в лісі з видом на гірську річку. Чан — ідеальне місце для романтичних зустрічей при свічках і веселих вечірок.

Оздоровчий ефект купання в чані.

Ефект купання в карпатському чані полягає в стимулюванні всієї серцево-судинної системи, зняти нервове напруження в м’язах і суглобах, нормалізувати обмін речовин. Купання в чані сприяє збільшенню імунітету, поліпшенню стану шкіри, збільшенню потенції. Для повноцінного лікувального ефекту і закам’яніння організму бажано провести курс декількох процедур. Але разова процедура допоможе зняти нервове напруження, м’язи і головний біль, стимулює запаси організму. Хоча ефект ПДВ відчутний у будь-який час року, ця процедура особливо показана в

холодна пора року, коли можна створити максимальний температурний контраст. 

Купання в чані замовляється за 4-5 годин до очікуваного візиту.

Вартість (місткість до 8 осіб) — 2500 грн. 3-4 години