Жукін-Десна-Короп-Отрохі (42 км)

Пгт Десна

У селі Десна Козелецького району Чернігівської області розташований навчальний центр збройних сил України «Десна». Заснована в 1959 році як 48-а навчально-танкова дивізія. З розпадом Радянського Союзу навчальний центр входять до складу Збройних Сил України. Завданням центру є підготовки висококласних фахівців за спеціальностями: механіка-машиніста гусячої та автомобільної техніки, командира бойової машини, навідника-оператора бойової зброї, розвідника, снайпера, ремонтника бойової техніки, головного сержанта роти, взводу, сержанта-інструктора, командира відділення механізованих та танкових підрозділів.

Короп’є (Евстра)

На захід від міста Короп’є знаходиться озеро Сент, яке є екологічним об’єктом національного значення. Приваблює незаймана природа, багатство рослинного і тваринного світу.

Отрохі (Евро)

У місті Отрохі знаходиться офіс Міжреченського регіонального ландшафтного парку.На площі 102,5 тис га, що збереглися в природному стані ландшафтів Придністровського Поля .Основну частину території займають ліси (сосна, дуб, береза, чорна лилянка), є заплавні луки, мохові болота, різні водойми. У парку зберігається 21 рідкісний вид рослин і 28 рідкісних видів птахів і тварин, занотований до Червоної книги України.

[btn text=»<< назад  . . . » tcolor=#F2F2F2 bcolor=#8B4513 link=»http://shale-desna.com.ua/?p=844″]